In memoriam Tineke Dijkers


Op 22 oktober 2021 is ons koorlid Tineke Dijkers op 84-jarige leeftijd overleden. Naast de vele, vele activiteiten die Tineke ondernam was zingen wel haar grootste passie. Zij zong in verschillende koren maar haar inzet als sopraan bij ons koor nam een heel belangrijke plaats in haar leven in. Vanaf november 1997 tot nu, 24 jaar lang, kwam zij op dinsdag naar de repetitie, zong zij mee tijdens optredens en concerten, en was zij elke koorreis van de partij.

Tijdens haar uitvaart mocht ons koor, als afscheid, voor haar de eucharistieviering muzikaal opluisteren. Wij zullen niet alleen haar stem, maar ook een trouw koorlid missen.

Wij wensen Tinekes kinderen, kleinkinderen en familie, sterkte met dit verlies en mooie herinneringen aan haar leven.

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.